SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ
Фото 7 |
Patriot Memory P310P192TM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ
Усі ціни 47 →Patriot P310 1.92TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3 (P310P192TM28) P310P192TM28 | 5 529 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1.92TB Patriot (P310P192TM28) | 6 173 грн. |
Накопичувач SSD 1.92TB Patriot P310 M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P310P19 | 4 679 грн. |
SSD диск Patriot P310 1.92 TB (P310P192TM28) P310P192TM28 | 4 788 грн. |
Patriot P310 1.92 Tb (P310P192TM28) | 4 830 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28
Ціни на Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ | від 775 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ | від 1 269 грн. | 66 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 ГБ | від 2 966 грн. | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ | від 3 858 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →