Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Joyroom

Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS248

Фото - Тримач / авто зарядка Joyroom JR-ZS248
Відео 8Фото 8
Joyroom JR-ZS248
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
затискач на повітропровід та присоска / та в CD-слот /
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
/ дивитися модифікації /
Допустима діагональ
6.7 "
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Офіційний сайт
ijoyroom.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Модель доступна з чотирма видами кріплення: затискач на вентиляційний отвір, у слот для CD, присоска з короткою та гнучкою (довгою) ніжкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Joyroom JR-ZS248

Усі ціни 21 →

Автотримач JOYROOM Electric Air Outlet Version JR-ZS248 4.5-6.7" 15W

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
872 грн.

Утримувач JOYROOM Electric Wireless Car Charger Holder Long Arm JR-ZS248 |4.5-6.7", 15W| 4756494

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 351 грн.

Тримач з бездротовим зарядним пристроєм JOYROOM Electric Wireless Long Arm version JR-ZS248 15W

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 214 грн.

Утримувач JOYROOM Electric Wireless Car Charger Holder Air Outlet Version JR-ZS248 | 4.5-6.7", 15W | 4756493

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
876 грн.

Утримувач JOYROOM Electric Wireless Car Charger Holder dashboard version JR-ZS248 | 4.5-6.7", 15W |

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 527 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Joyroom JR-ZS248

Відеоогляди