Тримач / підставка BASEUS Tank Gravity Car Mount
BASEUS Tank Gravity Car Mount |
Колір | | Призначення | автомобільний | Кріплення тримача | присоска | Кріплення гаджета | гравітаційна фіксація | Матеріал корпуса | метал | Дата додавання на E-Katalog | серпень 2022 | Маркування виробника | SUYL-TK01
SUYL-TK09
SUYL-TK0S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
|
| Тримач і док-станція Baseus Car Holder Tank Gravity Black (SUYL-TK01)Виробник: Baseus / Сумісність: універсальний, Apple / Тип: автомобільний / Особливості: автодержатель Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 516 грн. | | |
|
| Держатель и док-станция Baseus Car Holder Tank Gravity Black (SUYL-TK01)Производитель: Baseus / Совместимость: универсальный, Apple / Тип: автомобильный / Особенности: автодержатель ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 511 грн. | | |
|
| Baseus Tank Gravity Silver (SUYL-TK01)Автотримач с автозатисканням Baseus Tank Gravity Silver (SUYL-TK01) AKS.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | | 609 грн. | | |
|
| Держатель автомобильный Baseus Tank Gravity Black (SUYL-TK01) SUYL-TK01Держатель автомобильный Baseus Tank Gravity Black (SUYL-TK01) Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 430 грн. | | |
|
| Кріплення для мобільного телефону Baseus Tank Gravity Car Mount Holder witАвтомобільний тримач від компанії Baseus. Дозволить зручно розміщувати смартфон у салоні авто для використання як навігатора... щечи плеєра. Одна частина тримача являє собою затискач, на який кріпиться смартфон. Інша сторона тримача встановлюється на лобове скло або приладову панель. Підходить для смартфонів від 65 мм до 85 мм і товщиною не більше 1 см. Кріплення автоматично захоплює смартфон при його встановленні. Дизайн тримача простий, виконаний у темному кольорі, тому підійде до вигляду салону авто та дизайну смартфона. Ktc.uaЗ нами 5 років (Рівне) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | | 499 грн. | | |
Відеоогляди
Держатель BASEUS Tank gravity car.
3 березня 20219 533 перегляда
Гравитационный держатель телефона на вакуумной присоске в авто Baseus Tank Gravity Base (SUYL-TK01)
24 вересня 20202 519 переглядів
Динаміка цін на BASEUS Tank Gravity Car Mount
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна