Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Побутове приладдя для дому   /   Прасувальні дошки   /   Kadax

Прасувальна дошка Kadax Aleglo (K29089)

Фото - Прасувальна дошка Kadax Aleglo
Фото 12
Kadax Aleglo
Тип
підлогова
Матеріал стільниці
металева сітка
Розмір робочої поверхні
169х48 см
Функції та можливості
підставка для праски
регулювання висоти
підрукавник
полиця для білизни
тримач для вішалок
вбудована розетка
тримач шнура
Макс. висота
100 см
Мін. висота
80 см
Вага
8.7 кг
Офіційний сайт
kadax.pl
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Маркування виробника
K29089

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kadax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kadax.

Купити Kadax Aleglo

Усі ціни 11 →

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Purple (30642)

Особливості продукту Основна інформація Виробник Kadax Тип Рукавички Модель велика прасувальна дошка з тримачем для... щепраски Фізичні Колір Фіолетовий Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 010 грн.

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Blue (30642)

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Blue (30642) — простора та стійка побутова дошка з робочою поверхнею 130×48 см, що підходить... щедля сорочок, блуз, постільної білизни та інших текстильних виробів; оснащена практичним тримачем для праски, регульованими ніжками для зручного вибору висоти й надійною конструкцією, яка мінімізує коливання під час прасування; синя обтяжка витримана в нейтральному дизайні, легко поєднується з інтер’єром і стійка до зношування при регулярному використанні; складна конструкція забезпечує компактне зберігання, а рівна поверхня полегшує розгладжування складок, що робить модель оптимальним вибором для домашнього догляду за одягом і щоденних потреб.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
4 006 грн.

Прасувальна дошка Kadax 169x48cm Gray (29089)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DigiZone З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 132 грн.

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Blue (30642)

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Purple (30642) відрізняється практичністю та зручністю у використанні. Виготовлена з високоя... щекісних матеріалів, вона має міцну металеву конструкцію та стабільну основу для безпечної прасування. Велика площа 130х48 см забезпечує комфортне розгладження одягу, а зручний тримач для праски дозволяє зручно зберігати пристрій після завершення роботи. Модель виконана в яскравому фіолетовому кольорі, що додає сучасності та стилю у будь-яку пральню або кімнату. Прасувальна дошка має регульовану висоту, що дозволяє налаштувати її відповідно до зросту користувача для більшої зручності. Її легка вага та компактні розміри полегшують транспортування і зберігання. Завдяки зносостійкому покриттю поверхні, прасування стає швидким і ефективним, а тканини не пошкоджуються. Це ідеальне рішення для домашнього використання, яке поєднує функціональність, стиль та довговічність. Прасувальна дошка Kadax стане незамінним атрибутом у вашому побуті, спрощуючи процес прасування і забезпечуючи бездоганний вигляд одягу.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 003 грн.

Прасувальна дошка Kadax 130X48Cm Blue (30642)

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 009 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Kadax Aleglo