Прасувальна дошка Rolser K-S
Фото 10 |
Rolser K-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser K-S
Усі ціни 7 →Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) | 3 065 грн. |
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) 930454 | 2 969 грн. |
Прасувальна дошка Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) (930454) | 3 299 грн. |
Дошка для прасування Rolser K-S Black Tube Lima (K04016-2062) | 3 299 грн. |
Прасувальна дошка з підставкою для праски Rolser KS 110х32 см (Lima) | 3 558 грн. |
Дошка прасування Rolser KS Black Tube Lima (K04016-2062) | 3 299 грн. |
Прасувальна дошка Rolser KS Black Tube Lima (K04016-2062) | 3 959 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →