Тостер Kaiser T 4000 ElfEm
![]() |
Kaiser T 4000 ElfEm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser T 4000 ElfEm
Усі ціни 16 →Тостер Kaiser T 4000 ElfEm | 6 144 грн. |
| 6 082 грн. | ![]() |
Kaiser T 4000 ElfEm | 6 530 грн. | ![]() |
Тостер KAISER T 4000 ElfEm | 5 999 грн. |
| 5 940 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Kaiser T 4000 ElfEm
| Ціни на Kaiser T 4000 ElfEm |
|---|---|---|---|---|
| Kaiser T 4000 ElfEm | від 5 520 грн. | 17 пропозицій | ||
| Kaiser T 4000 R | від 5 520 грн. | 16 пропозицій | ||
| Kaiser T 4000 RotEm | від 5 520 грн. | 16 пропозицій | ||
| Kaiser T 4000 Em | від 5 520 грн. | 16 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →