Мотошина Kenda K673 100/90 R19 57H
![]() |
Kenda K673 100/90 R19 57H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K673 100/90 R19 57H
| Ціни на Kenda K673 100/90 R19 57H |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K673 100/90 R19 57H | від 6 827 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 120/90 R17 64H | від 7 375 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 130/70 R18 63H | від 7 146 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K673 140/90 -16 77H | від 11 806 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 140/90 R15 70H | від 9 577 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 170/80 R15 77H | від 5 453 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди