Мотошина Kenda K673 110/90 R18 61H
![]() | Товар застарів Призначення: дорожня; Ширина (мм): 110; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: H; |
Kenda K673 110/90 R18 61H 80/90 R 21 " 100/90 R 19 " 48 H 57 H 110/90 B 18 " 61 H 110/90 R 18 " 61 H 110/90 R 19 " 62 H 120/90 B 17 " 64 H 120/90 B 18 " 65 H 120/90 B 18 " 120/90 R 17 " 71 H 64 H 130/70 R 18 " 63 H 130/90 B 16 " 72 H 130/90 B 16 " 74 H 130/90 R 16 " 72 H 130/90 R 16 " 74 H 140/80 R 17 " 69 H 140/90 B 15 " 140/90 B 16 " 70 H 77 H 140/90 R 15 " 70 H 140/90 R 16 " 77 H 150/80 B 16 " 71 H 150/80 R 16 " 71 H 150/90 B 15 " 74 H 150/90 R 15 " 74 H 160/80 B 16 " 75 H 160/80 R 16 " 75 H 170/80 B 15 " 170/80 R 15 " 77 H 77 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K673 110/90 R18 61H
| Ціни на Kenda K673 110/90 R18 61H |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K673 100/90 R19 57H | від 6 827 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 120/90 R17 64H | від 7 375 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 130/70 R18 63H | від 7 146 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K673 140/90 -16 77H | від 11 806 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 140/90 R15 70H | від 9 577 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K673 170/80 R15 77H | від 5 453 грн. | 3 пропозиції | ||
Відеоогляди
Схожі