Велотренажер Kettler Ride 100
![]() |
Kettler Ride 100 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kettler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kettler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kettler Ride 100
Велотренажер Kettler Ride 100 03820 | 24 255 грн. | ![]() |
| 27 365 грн. |
Kettler Ride 100 (HT1005-100) | 19 793 грн. | ![]() |
Велотренажер магнітний Kettler Ride 100 | 26 556 грн. | ![]() |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →