Велотренажер Kettler Hoi Frame Plus
Фото 15 |
Kettler Hoi Frame Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kettler Hoi Frame Plus
Усі ціни 19 →Спінінговий велотренажер KETTLER HOI FRAME+ STONE 5134 | 156 078 грн. |
Спінінговий велотренажер KETTLER HOI FRAME+ STONE 5134 | 156 078 грн. |
Велотренажер Kettler Hoi Frame+ Shock (05135) | 98 318 грн. |
Kettler Hoi Frame+ Shock (05135) | 95 920 грн. |
Kettler Hoi Frame+ Shock (05135) | 98 318 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →