SSD KIOXIA Exceria Basic LSF10Z001TG8 1 TB
![]() |
KIOXIA LSF10Z001TG8 1 TB2 TB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria Basic LSF10Z001TG8 1 TB
Усі ціни 21 →| 8 199 грн. | ![]() |
| 8 755 грн. | ![]() |
Накопичувач SSD 1TB Kioxia Exceria Basic M.2 2280 PCIe 4.0 x4 QLC (LSF10Z001TG8) LSF10Z001TG8 | 7 965 грн. |
| 7 841 грн. |
| 8 059 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації KIOXIA Exceria Basic LSF10Z001TG8
| Ціни на KIOXIA Exceria Basic LSF10Z001TG8 |
|---|---|---|---|---|
| KIOXIA Exceria Basic LSF10Z001TG8 1 TB | від 7 599 грн. | 21 пропозиція | ||
| KIOXIA Exceria Basic LSF10Z002TG8 2 TB | від 13 631 грн. | 24 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →