SSD Silicon Power A55 M.2 SP001TBSS3A55M28 1 ТБ
Відео 1Фото 3 |
Silicon Power SP001TBSS3A55M28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power A55 M.2 SP001TBSS3A55M28 1 ТБ
Усі ціни 17 →Silicon Power M.2 2280 A55 1 Tb (SP001TBSS3A55M28) | 2 302 грн. |
Silicon Power M.2 2280 A55 1 Tb (SP001TBSS3A55M28) | 2 238 грн. |
Silicon Power A55 1 TB M.2 2280 (SP001TBSS3A55M28) | 2 266 грн. |
SSD накопитель Silicon Power a55 1Tb m.2 sata3 3d tlc (sp001tbss3a55m28) | 2 515 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power 1 TB A55 (SP001TBSS3A55M28) 1 TB A55 (SP001T | 2 311 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Silicon Power A55 M.2 SP001TBSS3A55M28
Ціни на Silicon Power A55 M.2 SP001TBSS3A55M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power A55 M.2 SP128GBSS3A55M28 128 ГБ | від 564 грн. | 14 пропозицій | ||
Silicon Power A55 M.2 SP256GBSS3A55M28 256 ГБ | від 802 грн. | 17 пропозицій | ||
Silicon Power A55 M.2 SP512GBSS3A55M28 512 ГБ | від 1 277 грн. | 2 пропозиції | ||
Silicon Power A55 M.2 SP001TBSS3A55M28 1 ТБ | від 2 173 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →