Мотопомпа Koshin SEV-50X
![]() |
Koshin SEV-50X продуктивні |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koshin 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koshin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koshin SEV-50X
Мотопомпа для чистої води Koshin SEV-50X | 12 387 грн. |
| 12 341 грн. |
Koshin SEV-50X-BAU | 11 735 грн. | ![]() |
| 12 315 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →