Мотопомпа Koshin KTH-100X
Відео 4 |
Koshin KTH-100X продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koshin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koshin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koshin KTH-100X
Усі ціни 10 →Мотопомпа для грязной воды Koshin KTH-100X 0128778 | 62 999 грн. |
Мотопомпа для брудної води Koshin KTH-100X (0129384) | 61 800 грн. |
Мотопомпа Koshin KTH 100X BAN | 73 733 грн. |
Бензинова мотопомпа Koshin KTH-100X-BAN | 71 247 грн. |
Мотопомпа Koshin KTH-100X | 67 874 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мотопомпи Koshin KTH-100X:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →