Подвесное кресло KOSPA Lounge Standart
Фото 8 |
KOSPA Lounge Standart |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KOSPA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KOSPA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KOSPA Lounge Standart
Все цены 28 →Підвісне Крісло гойдалки-гамак 200 кг з підставкою 180 см Kospa Lounge Sta | 4 200 грн. |
Підвісне Крісло гойдалка-гамак з підставкою Kospa Lounge Standart+ Сіра (L | 4 350 грн. |
Підвісне Крісло гойдалки-гамак з підставкою Kospa Lounge Standart Світло-с | 4 200 грн. |
Підвісне Крісло гойдалки до 150 кг з підставкою 220 см Kospa Lounge Standa | 4 200 грн. |
Підвісне Крісло гойдалки-гамак до 150 кг з підставкою 220 см Kospa Lounge | 4 200 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →