Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Домкрати   /   KRAFT&DELE

Підставка KRAFT&DELE KD3095

Фото - Домкрат KRAFT&DELE KD3095
KRAFT&DELE KD3095
Тип
ремонтна підставка
Механізм підйому
механічний
Макс. навантаження
2 т
Мін. висота підхоплення
275 мм
Макс. висота підйому
415 мм
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRAFT&DELE 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRAFT&DELE.

Купити KRAFT&DELE KD3095

Підставка для автомобіля Kraft&Dele KD3095, 2 шт

- Вантажопідйомність: 2000 кг - Висота: 275 - 415 мм
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Під замовлення
Поскаржитись
1 028 грн.

Підставки під автомобіль Kraft&Dele KD3095 2 шт. вантажність 2Т висота підйому 275-415 мм храпова система регулювання для га

Маркетплейс: Rozetka.ua  LV Tools З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 420 грн.

Комплект автомобільних підставок 2 шт Kraft&Dele KD3095 висота 275–415 мм навантаження 2 т

Маркетплейс: Rozetka.ua  Light Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 285 грн.

Стійки для коліс автомобілів 2T 275-415 мм KD3095

Маркетплейс: Rozetka.ua  EurotehBest З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 372 грн.

Динаміка цін на KRAFT&DELE KD3095