Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонне приладдя   /   Харчові контейнери   /   Krauff

Харчовий контейнер Krauff 29-298-024

Фото - Харчовий контейнер Krauff 29-298-024
Krauff 29-298-024
Колір
Тип
контейнер
Макс. об'єм
1200 мл
Розміри (ВхШхГ)
65х175х175 мм
Матеріал
скло
Форма
квадратна
Призначення
для їжі
Мін. температура
-20 °C
Макс. температура
400 °C
Функції
використання в НВЧ-печі
кришка з застібками
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
krauff.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.

Купити Krauff 29-298-024

Усі ціни 9 →

Контейнер для продуктів Krauff Artglas (29-298-024) 1200 мл

Бренд: Krauff; Глибина, мм: 175; Колір: Прозорий; Колір кришки: Прозорий; Країна виробництва: Китай; Матеріал: Скло; Матеріал... щекришки: Пластик; Наявність кришки: Так; Об'єм, мл: 1200; Ширина, мм: 175; Тип товару: Контейнер для продуктів
Leroymerlin.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
351 грн.

Контейнер KRAUFF 1200мл 175x175x65мм (29-298-024) 29-298-024

Офіційний партнер Krauff
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
299 грн.

Контейнер для зберігання Krauf із кришкою 1.2 л (29-298-024)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
306 грн.

Krauff 1200 мл (29-298-024) 1200мл(29-298-024)

Колір виробника/Прозорий|Кількість предметів, шт/2 (ємність+кришка)|Особливості/Використання в духовій шафі, Використання в п... щеосудомийній машині, Використання в МВЧ, Використання в холодильнику|Габарити (ВхШхГ)/6,5 х 17,5 х 17,5 см|Комплектація/Емність 1 шт., Кришка 1 шт.|Номінальний об'єм, л/1,2 л|Матеріал/Скло|Застосування/Для продуктів|Тип кришки/Герметична, З фіксаторами, Знімна|Бренд/Krauff
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Контейнер для зберігання продуктів Krauff Artglas з кришкою, 17.5*17.5*6.5 см, 1.2 л (29-298-024)

Eva.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
385 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Krauff 29-298-024

Модификації Krauff 29-298-024

Ціни на Krauff 29-298-024
Krauff 29-298-021 від 148 грн.11 пропозицій
Krauff 29-298-022 від 179 грн.10 пропозицій
Krauff 29-298-023 від 219 грн.9 пропозицій
Krauff 29-298-024 від 299 грн.10 пропозицій