Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Laifen

Фен Laifen Swift SE

Фото - Фен Laifen Swift SE
Відео 3Фото 8
Laifen Swift SE
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1500 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
2
Температурні режими
2
Регулювання температури
50, 80 °C
Холодне повітря
Повітряний потік
19 л/с
Рівень шуму
62 дБ
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Знімна решітка
Довжина кабелю
1.8 м
Розміри
27х7x8.9 см
Вага
345 г
Офіційний сайт
laifen.net.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Маркування виробника
LF03-SEB-EU

LF03-SEPU-EU

LF03-SEW-EU

Ще
LFSE-PK-EU

Фен компанії Laifen відноситься до сегменту високошвидкісних пристроїв для сушки та укладання, вирізняючись серед конкурентів яскравим дизайном у пастельних тонах та використанням преміальних матеріалів корпусу. В основі моделі лежить фірмовий безщітковий двигун зі швидкістю обертання 105000 обертів на хвилину, який створює потужний потік повітря зі швидкістю близько 21 м/с.

Це дозволяє сушити волосся значно швидше і без необхідності використання екстремально високих температур. Вага пристрою складає лише 407 г, а продумана балансування з розміщенням мотора в рукоятці знижує навантаження на кисть, роблячи процес укладання максимально комфортним. Однією з ключових особливостей Laifen Swift SE є інтелектуальний температурний контроль, який вимірює параметри вихідного повітря 50 разів на секунду, запобігаючи перегріву та пошкодженню структури волосся.

Користувачеві доступні два рівні швидкості повітряного потоку та три температурних режими, включаючи режим циркуляції, при якому фен автоматично чергує гарячий та холодний обдув. Поточні налаштування відображаються за допомогою триколірного LED-кільця на задній панелі корпусу: синій колір відповідає холодному повітрю, жовтий — теплому (50°C), а червоний — гарячому (80°C). Вбудована система іонізації генерує до 200 мільйонів негативно заряджених іонів на кубічний сантиметр, що допомагає нейтралізувати статичну електрику та надати пасмам природний блиск і м'якість. Низький рівень шуму при роботі двигуна забезпечує додатковий комфорт при використанні в домашніх умовах, а компактні розміри корпусу дозволяють легко брати фен із собою в подорожі.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laifen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laifen.

Купити Laifen Swift SE

Усі ціни 39 →

Фен LAIFEN SE Special White (1HD12-G-EU-WH-001) 1HD12-G-EU-WH-001

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 199 грн.

Фен Laifen Swift Se Blue

Тип: фен / Потужність, Вт: 1600 / Кількість швидкостей: 2 / Кількість температурних режимів: 3 / Додаткові параметри: Аналог... щеDyson, Диффузор, Ионизация, Концентратор, Подача холодного воздуха
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
2 941 грн.

Фен Laifen Swift Se Blue

Тип: фен / Потужність, Вт: 1600 / Кількість швидкостей: 2 / Кількість температурних режимів: 3 / Додаткові параметри: Аналог... щеDyson, Диффузор, Ионизация, Концентратор, Подача холодного воздуха
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 970 грн.

Фен Laifen Swift SE White

Tendo.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 790 грн.

Фен Laifen Swift SE Blue (LF03-SEB-EU)

Фен Laifen Swift SE Blue (LF03-SEB-EU) — компактний і потужний пристрій для щоденної сушки та укладання волосся: ергономічний... щекорпус у синьому кольорі зручний у руці та для подорожей, оптимальна потужність і рівномірний потік повітря забезпечують швидке висихання без пересушування, регульовані режими температури та інтенсивності дають контроль для різних типів волосся, а продуманий дизайн та якісні матеріали гарантують надійність і акуратний вигляд. Підходить для домашнього використання й поїздок, легко переноситься та просто обслуговується.
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 542 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Laifen Swift SE

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди