Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Всесезонна шина Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

Фото - Шини Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V
Фото 5
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V
Сезон
всесезонна
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
85
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

Усі ціни 15 →

Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 714 грн.

Шина Lanvigator Catch Fors A/S 195/55 R15 85V

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 629 грн.

Lanvigator CatchFors A/S (195/55R15 85V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 654 грн.

Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

Dobraguma.com.uaЗ нами 9 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
1 847 грн.

Всесезонные шины Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 791 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchFors A/S 195/55 R15 85V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна