Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Всесезонна шина Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q

Фото - Шини Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q
Відео 4Фото 17
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q
265/75 R16
123
Q
265/75 R16
123
R
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
грязьова (Mud-Terrain)
Ширина
265 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
123
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q

Усі ціни 12 →

Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123/120Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 198 грн.

Lanvigator CatchFors M/T (265/75R16 123Q)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
4 976 грн.

Всесезонные шины Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123/120Q

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
5 183 грн.

Lanvigator Catchfors M/T 265/75 R16 123/120Q

Ширина - 265;Профіль - 75;Діаметр - 16;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Індекс навантаження - 123;Індекс швидкості... ще- Q;Бренд - Lanvigator;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 232 грн.

Lanvigator Catchfors M/T (265/75R16 123Q)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 101 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q

Ціни на Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q
Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123Q від 4 976 грн.12 пропозицій
Lanvigator CatchFors M/T 265/75 R16 123R від 4 934 грн.1 пропозиція
Відеоогляди