Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lanvigator

Літня шина Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W

Фото - Шини Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W
Виберіть розмір шин
Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
96
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.

Купити Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W

Шина Lanvigator Catch Power Plus 225/50 R16 96W XL FR

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 227 грн.

LANVIGATOR CatchPower Plus 225/50R16 96W

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 940 грн.

Летние шины Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W XL FR

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 407 грн.

Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W XL FR

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
2 495 грн.

LANVIGATOR CatchPower Plus 225/50R16 96W

Маркетплейс: Rozetka.ua  Shinasmile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 076 грн.

Динаміка цін на Lanvigator CatchPower Plus 225/50 R16 96W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна