Мангал / барбекю Levistella GLV200302T
Видео 1Фото 7 |
Levistella GLV200302T |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Levistella 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Levistella.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Levistella GLV200302T
Все цены 6 →Маленький газовий гриль на 2 конфорки. Переносний та легкий, 11кг (GLV2003 | 4 410 грн. |
Газовий Гриль Барбекю Levistella Glv200302T 55X47X40 Чорний | 4 410 грн. |
Газовий Гриль Барбекю LV GLV200302T 55x47x40 см Чорний | 4 524 грн. |
Гриль GLV200302T | 4 410 грн. |
Міні газовий гриль-барбекю GAS GRILL MINI (GLV200302T) | 4 410 грн. |
Газовий Гриль настільний - Барбекю LV GLV200302T 55x47x40 см Black (14-16- | 4 524 грн. |
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →