Мангал / барбекю Levistella LV210717BL
Видео 1Фото 13 |
Levistella LV210717BL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Levistella 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Levistella.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Levistella LV210717BL
Все цены 6 →Великий синій вугільний гриль барбекю сферичної форми з термометром Levist | 7 245 грн. |
Гриль-Барбекю Levistella Lv210717Bl | 7 245 грн. |
Синій вугільний гриль-барбекю з термометром BLUE GRILL (LV210717BL) | 7 245 грн. |
Синій вугільний гриль-барбекю з термометром Levistella (LV210717BL) | 7 245 грн. |
Вугільний гриль барбекю Levistella Blue NEW (LV210717BL) | 7 245 грн. |
Великий синій вугільний гриль барбекю сферичної форми з термометром Levist | 7 491 грн. |
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →