Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Lexar

SSD Lexar NM620 LNM620X256G 256 GB

Фото - SSD Lexar NM620 LNM620X256G 256 GB
Відео 18Фото 6
Lexar LNM620X256G
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 3.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3000 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.5 млн. год
IOPS запису
240 тис
IOPS зчитування
92 тис
TBW
125 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
neww.lexar.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Маркування виробника
LNM620X256G-RNNNC

LNM620X256G-RNNNG

LNM620X256G-RNNNU

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Lexar NM620 LNM620X256G 256 GB

Усі ціни 47 →

SSD-диск Lexar NM620 3D NAND TLC 256GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (LNM620X256G-RNNNG) LNM620X256G-RNNNG

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 809 грн.

Lexar Внутрішній SSD диск Lexar NM620 (LNM620X256G-RNNNG) 256GB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 599 грн.

SSD накопичувач LEXAR M.2 2280 256GB NM620 (LNM620X256G-RNNNG) LNM620X256G-RNNNG

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
4 206 грн.

Накопичувач SSD 256GB Lexar NM620 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (LNM620X256G-RNNNG) LNM620X256G-RNNNG

Створений для високих навантажень, SSD Lexar NM620 M.2 2280 PCIe Gen3 x4 NVMe забезпечує продуктивність наступного рівня зі ш... щевидкістю до 3500 МБ/с при читанні та до 1300 МБ/с при записі. Він працює на базі стандарту PCIe Gen3 x4 NVMe 1.4 та побудований із використанням сучасної пам’яті 3D NAND TLC. На відміну від традиційних жорстких дисків, SSD NM620 не має рухомих частин, що робить його більш стійким до зносу. Крім того, він витримує удари та вібрації, забезпечуючи надійну і довговічну роботу. Знижене енергоспоживання та більш прохолодна робота забезпечують довший час автономної роботи порівняно з традиційним жорстким диском.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Твердотільний накопичувач M.2 256Gb, Lexar NM620, PCI-E 4x, 3D TLC, 3300/1300 МБ/с (LNM620X256G-RNNNG) LNM620X256G-RNNNG

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 943 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Lexar NM620 LNM620X256G 256 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lexar NM620 LNM620X256G

Ціни на Lexar NM620 LNM620X256G
Lexar NM620 LNM620X001T 1 TBвід 6 589 грн.68 пропозицій
Lexar NM620 LNM620X002T 2 TBвід 12 379 грн.9 пропозицій
Lexar NM620 LNM620X256G 256 GBвід 3 228 грн.48 пропозицій
Lexar NM620 LNM620X512G 512 GBвід 5 366 грн.35 пропозицій
Відеоогляди