SSD Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 ТБ з радіатором
Фото 13 |
Lexar LNM800P002T-RN8NG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 21 →Lexar NM800 Pro 3D NAND TLC 2TB M.2 with Heatsink (2280 PCI-E) NVMe x4 (LN | 7 285 грн. |
Lexar NM800 Pro 2 Tb (LNM800P002T-RN8NG) | 7 166 грн. |
Lexar NM800 Pro 2 Tb (LNM800P002T-RN8NG) | 6 965 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM800 Pro w/heatsink 2TB M.2 NVMe (LNM800P002T-RN8NG | 7 209 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NM800 Pro with Heatsink 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 2TB (L | 7 285 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG
Ціни на Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RNNNG 512 ГБ без радіатора | від 2 451 грн. | 18 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RN8NG 512 ГБ з радіатором | від 2 695 грн. | 15 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 ТБ без радіатора | від 3 685 грн. | 19 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 ТБ з радіатором | від 3 950 грн. | 17 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RNNNG 2 ТБ без радіатора | від 6 713 грн. | 19 пропозицій | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 ТБ з радіатором | від 6 906 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →