Панель для відеостін LG 55VSH7J-H 55 " чорний
Фото 11
LG 55VSH7J-H 55 " чорний
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 100:1
Яскравість:700 кд/м²
Роз'єми:DisplayPort • 2xHDMI, DVI-D, LAN
Товщина рамки 0.44 мм, мінімальний проміжок 0.88 мм при приєднанні до інших елементів відеостіни. Вбудована пам'ять eMMC 8 ГБ. Датчик температури. Підтримка Fail over.
Всі характеристики
Характеристики 55VSH7J-H
Колір
Типвідеостіна
Діагональ55 "
Смарт-платформаwebOS
Дисплей
Тип матриціIPS / Direct LED підсвічування /
Покриття екранаантивідблискове / матовість 28% /
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.63 мм
Час відгуку (GtG)8 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість700 кд/м²
Статична контрастність1 100:1
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (NTSC)72 %
Підключення
Передача відеоDVI-D
DisplayPort
2xHDMI
USB-A хаб1x2.0
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN / IN, OUT /
COM-порт (RS-232) / IN, OUT /
Функції та можливості
Портретний режим
Інше
Настінне кріпленняVESA 600x400 мм
Споживана потужність210 Вт / 250 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)G
пульт ДК
Габарити (ШхВхТ)1211x681x87 мм
Вага18.4 кг
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Усі ціни 9 →
Дисплей LFD LG 55" 55VSH7J-H (55VSH7J-H) 55VSH7J-H
Інноваційна рамка однакової з усіх боків ширини 0,44 мм Безпрецедентно тонка рамка завширшки 0,44 мм з усіх боків і стик завш... щеиршки 0,88 мм, сертифіковані Nemko*, роблять контент реалістичнішим, вірно відображаючи об'єкти без жодних спотворень. Завдяки можливості компонування в одну велику відеостіну, екрани серії VSH7J створюють для глядачів ще більш вражаючий ефект занурення. Збільшений кут огляду Великі екрани зазвичай розташовуються вище рівня людського ока, тому для відеостін важлива однакова якість зображення. Кут огляду серії VSH7J досить широкий, щоб відображати яскраві кольори на всьому екрані без спотворень. Широкий кут огляду Добре відомо, що технологія панелей LG IPS забезпечує краще керування рідкими кристалами, тому зображення на екрані добре видно практично під будь-яким кутом. Таким чином, серія VSH7J привертає увагу більшої кількості глядачів реалістичними кольорами незалежно від кута перегляду. Рівномірна передача кольору Погана однорідність навколо кордонів може призвести до затемнення по кутах, що не дуже добре виглядає на великому екрані. VSH7J має поліпшену однорідність, зокрема по всіх чотирьох кутах дисплея, забезпечуючи яскравість і рівномірність кольорів по всьому екрану. Усунення зміщення зображення Серія VSH7J містить алгоритм поліпшення зображення, який дає змогу зменшити ефект зміщення зображення плиткових дисплеїв під час відтворення відео. Об'єкти, розташовані на межах рамки, налаштовуються для створення відчуття перегляду на одному великому екрані. Розумне калібрування Розумне калібрування — це рішення, яке дає змогу скоротити час і витрати порівняно з наявними методами калібрування
Офіційний партнер LG
Moyo.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
LG Монітор LG 55VSH7J-H інформаційний дисплей
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Інформаційний дисплей LG 55VSH7J-H
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 36 міс.
Монітор LG 55VSH7J-H
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
Дисплей 55" LG VSH7J FHD 0.88мм 700nit 24/7 webOS (55VSH7J-H)