Монітор LG UltraGear 32GR93U 32 "
Відео 10Фото 13 |
LG UltraGear 32GR93U 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG UltraGear 32GR93U 32 "
Усі ціни 10 →LG UltraGear 32GR93U-B Аксессуары в комплекте esoriaКраткое руководство, руководство по безопасности, кабель питания, адаптер питания, кабель HDM... щеI, кабель DisplayPort, кабель USB-A -> USB-B вес 8,3 кг Код производителя а32GR93U-B.AEU Назначение продукта Для геймеров Раз ъемыHDMI – 2 шт., DisplayPort 1.4 – 1 шт., выход на наушники – 1 шт., USB 3.2 Gen. 1 – 2 шт., USB 3.2 Gen. 1 Type -B – 1 шт., DC-in (входная мощность) – 1 шт. Яркость 400 кд/м² Покрытие матрицы Davi.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 31 300 грн. |
Монітор LG 32GR93U-B | 32 550 грн. |
LG 32GR93U-BТип игровой монитор Диагональ 27 " Дисплей Тип матрицы IPS Покрытие экрана глянцевое (антибликовое) Разрешение 3840x2160 (1... ще6:9) Размер пикселя 0.16 мм Время отклика (GtG) 1 мс Частота смены кадров 144 Гц Угол обзора по вертикали 178 ° Угол обзора по горизонтали 178 ° Яркость 400 кд/м² Статическая контрастность 1 000:1 Глубина цвета 8 бит + FRC Цветовой охват (DCI P3) 95 % Поддержка HDR DisplayHDR 400 Подключение Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 31 599 грн. |
Монитор LG UltraGear 32GR93U-Bbody{margin:0;p Smartmag.biz.uaЗ нами 5 років (Львів) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 32 948 грн. |
Монітор LG 32GR93U-B | 31 523 грн. |
ще 5 пропозицій
Серія LG UltraGear (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 722 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 9 480 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 38 797 грн.
26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 12 050 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 28 999 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 11 270 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 18 748 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 39 510 грн.
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 11 220 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 31 300 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 25 499 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 7 872 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 55 150 грн.
ігровий, 44.5 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 23 699 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 27 399 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1900 R, IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 6 299 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 7 686 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 48 400 грн.
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Відеоогляди
LG Cuts Price, But Not Performance - LG 32GR93U Review
17 серпня 2023133 880 переглядів
LG 32GR93U UltraGear Gaming Monitor 4K resolution, 144Hz unboxing
2 серпня 20233 650 переглядів
LG Ultragear 4K 144Hz 27GR93U 27-Inch & 32GR93U 32-Inch Monitor Launched - Explained All Details
31 серпня 20233 202 перегляда
LG Ultragear 27GR93U 27″ 4K 144Hz monitor on sale in EU & UK, 32″ model on pre-order
31 серпня 2023820 переглядів
3000出头买到LG原厂4K144Nano IPS面板!飞利浦27M1F5800评测对比FastIPS LG 27GR93U
19 серпня 20233 722 перегляда
LG 27GR93U 4K 144Hz GamingMonitor Review丨LG新款27英寸4K 144Hz电竞显示器27GR93U全面测试报告
28 серпня 202321 393 перегляда
게임만 vs 게임도 해보겠다, 모니터 선택은? (LG 32GR93U & 32UP830)
25 серпня 202394 401 перегляд
2999元的LG 27GR93U FastIPS 4K 144Hz显示器评测
27 липня 20238 837 переглядів
LG 高刷电竞游戏显示器抢先体验,UltraGear 27GR83Q/27GR93U LG UltraGear 27GR83Q /27GR93U Gaming Monitor Unboxing
30 червня 20237 378 переглядів
LG전자 울트라기어 32GR93U Game HDR
1 серпня 20232 565 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
Модификації LG UltraGear 32GR93U
Ціни на LG UltraGear 32GR93U |
---|---|---|---|---|
LG UltraGear 27GR93U 27 " | від 23 699 грн. | 10 пропозицій | ||
LG UltraGear 32GR93U 32 " | від 31 300 грн. | 10 пропозицій |
від 31 799 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 27 999 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
від 25 970 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 29 547 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, HDR
від 27 599 грн.
ігровий, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 2 мс, MPRT 0.2 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 27 937 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
від 29 999 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-переключатель, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 33 154 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 34 215 грн.
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR