Панель для відеостін LG 55VL5PJ-A 55 "
Фото 8
LG 55VL5PJ-A 55 "
49 "55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 200:1
Яскравість:500 кд/м²
Роз'єми:DisplayPort • 2xHDMI v2.0, DVI-D, LAN
55" РК-панель на базі webOS 4.1. Вбудована пам'ять 8 Гб.
Всі характеристики
Характеристики 55VL5PJ-A
Колір
Типвідеостіна
Діагональ55 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаглянцеве
Частота кадрів60 Гц
Розмір пікселя0.63 мм
Час відгуку (GtG)8 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість500 кд/м²
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (NTSC)72 %
Підключення
Передача відеоDVI-D
DisplayPort / 1 вхід, 1 вихід /
2xHDMI v2.0
USB-A хаб2.0
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN
COM-порт (RS-232) / 1 вхід, 1 вихід /
Функції та можливості
Портретний режим
Інше
Настінне кріпленняVESA 600x400 мм
Споживана потужність135 Вт / 0.5 Вт в режимі очікування /
пульт ДК
Габарити (ШхВхТ)1213x684x93 мм
Вага23.5 кг
Офіційний сайтlg-informationdisplay.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 55VL5PJ-A 55 "
Інформаційний дисплей LG 55VL5PJ-A
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Інформаційний дисплей LG 55VL5PJ-A — це сучасне рішення для бізнесу, яке поєднує стильний дизайн із передовими технологіями. Завдяки вузькій рамці шириною всього 3,5 мм створюється враження безперервного зображення, що привертає увагу та підвищує ефективність комунікації. Висока роздільна здатність Full HD (1920x1080) та технологія IPS забезпечують... щеяскраві кольори, широкий кут огляду до 178°, а