Монітор LG 24BK55WY 24 "
Фото 14 |
Закрити
Шапка
LG 24BK55WY 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 24BK55WY 24 "
ЖК монитор LG 24BK55WY-B 24BK55WY-B.AEUКачество изображения WUXGAЭта модель монитора поддерживает разрешение WUXGA, или 1920x1200. Это оптимальное разрешение для повседневной работы, офисных приложений, а также для использования мультимедиа.Соо Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 767 грн. |
РК монітор LG 24BK55WY-B 24BK55WY-B.AEUЯкість зображення WUXGA
Ця модель монітора підтримує роздільну здатність WUXGA, або 1920x1200. Це оптимальна роздільна здатність для повсякденної роботи, офісних додатків, а також для використання мультимедіа.
Співвідношення сторін 16:10
Широкоформатни Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 771 грн. |
РК монітор LG 24BK55WY-BЯкість зображення WUXGA
Співвідношення сторін 16:10
Широкоформатни Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 761 грн. |
АксесуариВсі аксесуари для LG 24BK55WY →
від 6 519 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 5 581 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, DVI, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 6 120 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
від 6 745 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 5 472 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 315 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 6 847 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 599 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, вебкамера, AMD FreeSync
від 7 134 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 257 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 6 276 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, TÜV Rheinland