Телевізор LG 65UT8000
Фото - Телевізор LG 65UT8000
Відео 2Фото 13
LG 65UT8000
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц, Direct LED
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Налаштування звуку під приміщення за допомогою ШІ. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 65UT8000
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / webOS 24 /
ПроцесорLG α 5 Gen 7
Дисплей
Тип підсвічуванняDirect LED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10 / HDR10 Pro /
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby AC-4, Dolby Digital (AC3)
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay 2
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.0
керування голосом
Amazon Alexa / вбудована /
Google Assistant / сумісність /
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.0
Технології HDMIALLM, eARC, CEC, HGiG
ВходиUSB-А 2 шт. / v2.0 /
LAN
Виходиоптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність100 Вт / 152 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1454x906x269 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1454x838x58 мм
Вага21.7 кг / 21.4 кг без підставки /
Офіційний сайтlg.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2024
Маркування виробника
65UT80003LA
65UT80006LA
65UT8000AUA
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Купити LG 65UT8000
Телевізор LG 65UT8000
Розмір диагонали 65" Операционная система Smart TV (власная система) / webOS 24 / Процессор LG α 5 Gen 7 Тип дисплея... щеDirect LED Покрытие экрана глянцевое Размер изображения 3840x2160 пикселей Повышение разрешения до 4K Частота изменения кадров 60 Гц Подсветка HDR HDR10 / HDR10 Pro / Мультимедиа Мощность звука 20 Вт Количество динамиков 2 шт. Аудиодекодеры Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3) Цифровой тюнер DVB-T2