Телевізор LG OLED65E9
LG OLED65E9
55 "
65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR, покращення кольору
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Процесор обробки зображень α9 II покоління. 65 дюймовий Oled екран
Всі характеристики
Характеристики OLED65E9
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Телевізор LG OLED65E9 65" вражає своєю якістю зображення, що забезпечує шикарне зображення з ідеальним чорним кольором, створюючи ефект присутності в кінотеатрі. Користувачі також відзначають преміальний дизайн телевізора, який виглядає приголомшливо та додає естетичної привабливості будь-якому інтер'єру. Додатково, телевізор оснащений чудовою звуковою системою, яка забезпечує відмінну якість звуку, що робить перегляд фільмів та телепередач ще більш захоплюючим. Загалом, LG OLED65E9 є відмінним вибором для тих, хто цінує високу якість зображення, звуку та стильний дизайн.
Переваги
Довго підбирав у вітальні телевізор, звернув увагу саме на цю модель так як у ній було все необхідне з функцій плюс просто шикарний звук. Основними факторами вибору були 120Гц, 10Біт екран, гідний 60Вт звук, легке підключення всіх можливих пристроїв і просто відмінний дизайн. Картинка, дизайн, звук. немає |