Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Вантажні шини   /   Linglong

Вантажна шина Linglong KLS200 265/70 R19.5 140M

Фото - Вантажна шина Linglong KLS200 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Linglong KLS200 265/70 R19.5 140M
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
універсальна
Сезон
всесезонна
Ширина
265 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
19.5 "
Індекс навантаження
140
Індекс швидкості
M
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
73 дБ
Офіційний сайт
en.linglong.cn
Дата додавання на E-Katalog
січень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Маркування вантажних шинРозшифровка позначень, що зустрічаються в назві та на боковинах вантажних шин

Купити Linglong KLS200 265/70 R19.5 140M

Ling Long KLS200 (рулевая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "3PMSF"

Рулевая > R19,5 > 265/70 R19,5
Garant-shina.comЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 259 грн.

LingLong KLS200 (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M

Країна виробнитства: Сербія.
Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 438 грн.

LingLong KLS200 (рульова вісь) 265/70 R19.5 140/138M

Країна виробнитства: Сербія. Без передоплати!
infoshina.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 440 грн.

Шина LingLong KLS200 (універсальна) 265/70 R19.5 140/138M PR16

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 074 грн.

Шина LingLong KLS200 (рульова) 265/70 R19.5 140/138M PR16

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
9 898 грн.

Динаміка цін на Linglong KLS200 265/70 R19.5 140M