Каталог   /   Зоотовари   /   Для собак   /   Корм для собак   /   Mera

Корм для собак Mera Vital Dog Renal 3 кг

Фото - Корм для собак Mera Vital Dog Renal 3 кг
Фото 3
Mera Vital Dog Renal 3 kg
3 кг10 кг
Тип
сухий корм
Вага упаковки
3 кг
Вік
від 12 місяців
дорослі
Розмір собаки
малі
середні
великі
гігантські
Клас корму
суперпреміум
Загальне призначення
лікувальний
Спеціальне призначення
для нирок
Інгредієнти
рис, кукурудза, жир птиці, білок птиці, білок кукурудзи, м'якоть буряків
Офіційний сайт
mera-petfood.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mera 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mera.
Як обрати корм для собакПояснюємо, як вибрати відповідний корм з урахуванням віку, породи, розмірів, активності та стану здоров'я собаки.

Купити Mera Vital Dog Renal 3 кг

Сухий корм для собак Mera MVH Renal при хворобах нирок 3 кг (4025877002328)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PetDim З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 217 грн.

Корм MERA MVH Renal сухий для собак із захворюваннями нирок 3 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZooWorld З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
973 грн.

Сухий корм для собак Mera MVH Renal при хворобах нирок 3 кг (4025877002328)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BZR-ZOO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 142 грн.

Mera MVH Renal при хворобах нирок 3 кг корм для собак

Маркетплейс: Rozetka.ua  GZoo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 155 грн.

Сухий корм MERA MVH Renal Міра ренал для дорослих собак при хворобах нірок, 3.0 кг (4025877002328)

Маркетплейс: Rozetka.ua  МістерГав З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 200 грн.

Динаміка цін на Mera Vital Dog Renal 3 кг

Модификації Mera Vital Dog Renal

Ціни на Mera Vital Dog Renal
Mera Vital Dog Renal 3 кгвід 973 грн.5 пропозицій
Mera Vital Dog Renal 10 кгвід 3 509 грн.7 пропозицій
Показания:
• хроническая почечная недостаточность
• поддержка функции почек при хронической почечной недостаточности
• профилактика уратных, цистиновых и ксантиновых камней
• профилактика оксалатных камней кальция в сочетании с почечной недостаточностью