Каструля MGC HP-4-434B
![]() |
MGC HP-4-434B |
|
Підходить для газових, електричних та індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MGC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MGC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Який посуд підходить для індукційних варильних панелейДетально розповідаємо, в чому різниця індукційних плит, який посуд потрібен для них і що робити, якщо щось не підійшло.

Який посуд найкраще підходить для приготування їжіПосуд із яких матеріалів буде найбільш безпечною для здоров'я людини, довговічною та зручною у використанні
Купити MGC HP-4-434B
Усі ціни 7 →| 4 065 грн. |
| 3 629 грн. |
| 4 536 грн. |
| 3 702 грн. |
| 3 798 грн. |
| 3 448 грн. |
| 4 573 грн. |
Модификації MGC HP-4-434B
| Ціни на MGC HP-4-434B |
|---|---|---|---|---|
| MGC HP-4-432B | від 2 260 грн. | 14 пропозицій | ||
| MGC HP-4-433B | від 2 290 грн. | 13 пропозицій | ||
| MGC HP-4-434B | від 3 448 грн. | 11 пропозицій | ||
| MGC HP-4-435B | від 5 110 грн. | 12 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →