Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Приставки й аксесуари   /   Ігрові приставки   /   Microsoft

Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB

Фото - Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB
Відео 59Фото 6
Microsoft Xbox Series S 512GB
Колір
ПлатформаXbox
Рік випуску2020
Геймпадів у комплекті1 шт.
Мультимедіа
Функції та можливостіпідтримка HDR
Роз'єми і підключення
КомунікаціїLAN
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Роз'ємиHDMI / x3 /
v2.1
USB-A 5Gbps3 шт.
Апаратна частина
ПроцесорCustom AMD Zen 2, 3.4 ГГц, 8 ядер
Продуктивність відеокарти4 TFLOPS
Оперативна пам'ять10 ГБ
Об'єм накопичувача512 ГБ / NVMe SSD /
Інше
Габарити (ВхШхТ)65x275x151 мм
Вага2 кг
Офіційний сайтxbox.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2020
Маркування виробника
RRS-00010

RRS-00153

Microsoft Xbox Series S позиціонується як доступне рішення для геймерів, які хочуть отримати доступ до ігор нового покоління без необхідності платити за потужність і функціональність старшої моделі. Консоль підтримує всі ключові особливості старшої моделі, включаючи HDR, трасування променів та інтеграцію з фірмовими сервісами Xbox, але при цьому фокусується на більш скромному розширенні 1080p.

Позиціонується виробником як доступне рішення для тих геймерів, які не потребують високої потужності старшої моделі Xbox Series X, проте хотіли б насолоджуватися іграми нового покоління. Консоль оснащена процесором на базі архітектури AMD Zen 2 з 8 ядрами, що працюють на частоті 3.4 ГГц. За графіку відповідає відеочіп з продуктивністю 4 TFLOPS, потужність якого майже в 2 рази поступається можливостям «старшої» консолі Xbox Series S.

Обсяг оперативної пам’яті становить 10 ГБ, а ємність вбудованого накопичувача становить 512 ГБ. Консоль обладнана трьома портами USB 3.2 Gen 1 для підключення аксесуарів і зовнішніх накопичувачів, а також портом HDMI версії 2.1, який підтримує сучасні телевізори з високими частотами оновлення та роздільною здатністю до 120 Гц. Для підключення до мережі доступні LAN і Wi-Fi 5 (802.11ac). У комплекті йде фірмовий геймпад, який зберігає знайому ергономіку та функціональність, характерну для контролерів Xbox. Важливо зазначити, що модель не має оптичного приводу, тому всі ігри завантажуються через цифрові магазини або хмарні сервіси.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.

Купити Microsoft Xbox Series S 512GB

Усі ціни 10 →

Ігрова приставка Microsoft Xbox (Series S) (512GB) (889842651386) 889842651386

Xbox Series S: революція в доступних іграхВипущена в один день із Xbox Series X, S-Серія пропонує такий же стрибок в можливос... щетях (включно з відстеженням променів, блискавичним завантаженням ігор та підвищеною кількістю кадрів), як і основний флагман Microsoft, але є більш доступною та компактною.4К-апскейл. Series S не підтримує нативні 4К, і на противагу до попереднього пункту, якщо ви підключите Xbox до
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
14 999 грн.

Ігрова консоль Xbox Series S 512GB 889842651386

Неймовірна компактність. Дивовижна міць Зустрічайте консоль нового покоління Xbox Series S, що об'єднала ультр... щеакомпактний розмір та вражаючі можливості. Вона покаже небувалу раніше швидкодію та зробить візуальні ефекти ще виразнішими. Тепер вам будуть доступні сотні улюблених ігор, завдяки Smart Delivery остання версія захоплюючих гонок відкриється на будь-якій консолі, яку ви взяли у руки. Новинки ігрового світу або безмежна збірка Xbox Game Pass - разом з новою Xbox Series S ви зможете весело провести час, з головою занурившись у розваги. Цифровий геймінг без обмежень Оцініть усі переваги нової цифрової консолі Microsoft. Втілюючи найкращі інновації, вона подарує можливість створення цифрового сховища даних. Ігри, файли, резервні копії – все буде надійно розміщено у хмарі. Більше жодних дисків та інших носіїв інформації. Тримайте все найважливіше під рукою без ризику втратити. При цьому ви зможете робити попередні замовлення, щоб першим оцінити захоплюючий сюжет одразу після виходу улюбленої гри. Ультимативне прискорення Поєднуючи конфігурацію Xbox Velocity, чіпсет Custom Zen 2 (8 ядер) та нову технологію системи SOC, Xbox Series S гарантує небувале прискорення. З частотою оновлення до 120 кадрів на секунду вона зробить кожен захоплюючий кадр у русі ще виразніше. Насолоджуйтесь кожною миттю вибухових битв, забувши про зависання та затримки відгуку. Спеціалізований твердотільний накопичувач у консолі позбавить від будь-яких очікувань, дозволяючи завантажувати ігри в рази швидше. А завдяки функції Quick Resume ви зможете моментально переходити між ігровими світами, продовжуючи рівно з того моменту, на якому зупинилися. Максимум
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
16 999 грн.

Ігрова консоль Microsoft Xbox Series S 512GB White (889842651386)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
21 999 грн.

Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386)

Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386) — компактна повністю цифрова консоль для ігор новог... щео покоління з 512 ГБ NVMe SSD та архітектурою Xbox Velocity для швидких завантажень і функції Quick Resume; процесор AMD Zen і графіка AMD Radeon забезпечують плавний фреймрейт і якісну картинку до 1440p з апскейлом до 4K, підтримка тисяч ігор чотирьох поколінь та доступ до цифрових сервісів; легкий
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
20 908 грн.

Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386)

Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB — компактна цифрова консоль нового покоління з 512 ГБ NVMe SSD, що... щезабезпечує швидке завантаження та плавний геймплей; архітектура Xbox Velocity і функція Quick Resume дозволяють миттєво перемикатися між кількома іграми, а зворотна сумісність відкриває бібліотеку попередніх поколінь Xbox. Консоль оснащена процесором на базі AMD Zen і графікою AMD Radeon для
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
20 905 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Microsoft Xbox Series S 512GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Microsoft Xbox Series S 512GB отримала позитивні відгуки від користувачів завдяки своїй компактності, тихій роботі та доступній ціні. Вона пропонує швидкий доступ до ігор через GamePass, що робить її ідеальним вибором для тих, хто хоче грати в останні релізи без значних витрат. Хоча обсяг пам'яті вважається недостатнім, користувачі відзначають, що це можна вирішити за допомогою зовнішніх накопичувачів. Консоль підтримує стабільні 60 FPS у більшості ігор, але не підходить для 4K телевізорів. Відсутність офіційної підтримки в Україні є недоліком, але загалом Xbox Series S вважається відмінним вибором для новачків у консольному геймінгу та тих, хто шукає бюджетне рішення для ігор.
Переваги

Мінуси

0
2
3
20
Є обмеження по бюджету але хочеться грати в останні релізи – брати!
26 вересня 2023
Купував сину як першу приставку. До того остання приставка була в 90х, тому консольний геймінг за багато поколінь пройшов повз, але всі ці роки зі мною завжди були комп'ютери різної потужності. І після S-ки я зрозумів у чому консолі рулювати: зручність гри в деякі жанри, майже повна відсутність технічних проблем, доступність. Я все ще гратиму на ПК, бо жодна консоль не дасть такого візуалу як на гарному ПК, але якщо хочеться дешево і круто - S-ка гарний варіант. Тим більше є Gamepass
* Ціна!!!
* Gamepass
* Можливість грати у найсвіжіші релізи та ігри з 360
* Мало пам'яті
* Під телевізори 4К навіть не розглядайте
* Відсутність офіційної підтримки
Константин Катарскийкористуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року
Беріть! Дуже круто!
19 лютого 2022
Висока швидкість запуску під час увімкнення, швидкий старт ігор. Запам'ятовує місце, де зупинив гру, при запуску приставки миттєво можна продовжити з місця, де зупинився. Зворотно сумісні ігри від Xbox 360 тема крута. За цей рахунок бібліотека ігор більша. Білий геймпад мажеться швидко, і деякі забруднення вбираються в пластик неможливо відмити. Білий колір геймпада не раджу. Пальчикові батарейки або акумуляторні батареї пальчикові хороша тема, підтримую розробника. Вийняв і замінив на
Заряджену акб поставив грай далі. Якщо де. У селі забув зарядник або акб із собою не взяв, можна спокійно геймпад підключити до повербанку і грати або через провід до консолі або до зарядника від смартфона. Ну і пальчикові акб або сольові батареї аа можна де завгодно знайти. Форма консолі компактна. ТБ перетворився на мультимедіа, так як на тв ОС працює в 10 разів повільніше то я завжди дивлюся Ютуб або фільми з інтернет браузера через консоль.
Розмір. Білий. Форма. Теплий, гріє кімнату взимку. Батарейки на геймпаді.
Геймпад білий мажеться.
користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року
Беремо і не паримось)
14 січня 2022
Приставка вогонь. Невеликий лайфхак для геймпасу
Купуємо ключ для лайву на рік – 3500 рублів
Купуємо ключ ультимейт пас на місяць - 850 рублів
Вводимо на свою облік спочатку ключ від лайву, слідом від ультимейту і у вас йде оновлення лайву до ультимейту на 13 місяців. Економія тисяч 10. Не дякуйте.
Тиха, швидка, в іграх все рівно
Мало місця. доступно 380 гігів. Доводиться докуповувати жорсткий диск. Підключив звичайний СД через usb. На такий диск можна ставити лише ігри, які не для xs. тобто 90% ігор туди лізе норм.
Илья Егоровкористуюся Microsoft Xbox Series S 512GB кілька місяців
Показано 3 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
7 травня 2023, 15:28
Запитання про Microsoft Xbox Series S 512GB
Хочу поміняти ПК на цю дитину.
Поясніть, чи є тут операційна система з браузером для інтернет-серфінгу? Ніколи не мав справи з консолями.
14 червня 2022, 10:41
Запитання про Microsoft Xbox Series S 512GB
А дисковвід є? Чи доведеться коди для ігор вводити?
21 квітня 2022, 20:25
Запитання про Microsoft Xbox Series S 512GB
Чи є підтримка вр і кінект
Якщо на цьому іксбоксі підтримка вр і кінект
Показано 3 із 44 запитань
ще 15 запитань

Модификації Microsoft Xbox Series S 512GB

Ціни на Microsoft Xbox Series S 512GB
Microsoft Xbox Series S 512GB від 14 999 грн.10 пропозицій
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game від 20 499 грн.3 пропозиції
Microsoft Xbox Series S 1TB від 17 499 грн.30 пропозицій
Відеоогляди

Слідом за Xbox Series X, нам в руки потрапила і молодша консоль Microsoft нового покоління, яка викликала стільки суперечок в мережі. З урахуванням того, що некстген ігор поки на горизонті не видно, молодша модель Xbox Series S здається відмінним варіантом для тих геймерів, які не придбали дорогущий OLED-телевізор з 4K і не горять бажанням переплачувати за дисковод і більш потужну начинку. Бюджетна консоль здатна видавати максимальну роздільну здатність в 1440p, при цьому всі проєкти «стартової лінійки» на зразок Gears 5 оптимізовані під Series S і, як правило, займають на 20 – 30% менше дискового простору. Це дозволяє сподіватися на те, що і в майбутньому з появою дійсно крутих і гарних проєктів консоль не втратить актуальності. Грубо кажучи, буде як зараз у конкурента — звичайну PS4 беруть для FullHD, PS4 Pro для 4K.

Консоль розрахована на 1440p + 60 FPS

Але що ми бачимо зараз? Gears 5 дійсно працює в 1440p і 60 FPS, однак використовується динамічне масштабування. Інші популярні тайтли Microsoft, як Forza Horizon 4 і Sea of Thieves, підтримують лише Full HD. У теж час Ori and the Will of the Вогники і Touryst запускаються в 4K/60 FPS як на старшій консолі. А в Watch Dogs: Legion є навіть трасування променів, однак якість текстур і тіней відчутно впала. Схоже, що якість ігор на Xbox Series S буде залежати від ступеня зацікавленості розробників.

Стильний малий

Мабуть, як головний аргумент тиску на покупця Microsoft вибрала цінник і дизайн. $300 баксів в пандемію проти $500 за звичайний бокс ― це серйозна заявка на успіх. До того ж саме Xbox Series S вийшов найкрасивішим серед усього некстгена. Якщо «плойка» схожа на калорифер з зорельота Ентерпрайз, а Xbox X на холодильник, молодша Xbox S нагадує старе вінтажне радіо. Тонка, легка і невелика біла коробка, в центрі якої красується сітка чорного «динаміка». Тільки ллється з нього не музика, а зайве тепло від системи охолодження. Додайте сюди дешевизну підписки на Xbox GamePass і отримаєте ідеальний варіант скоріше не для завзятих геймерів, а для людей, які хочуть запустити нову гучну іграшку і заповнити нею кілька вечорів.