Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Відео 60Фото 6 |
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game |
|
Молодша версія консолі Xbox наступного покоління створена тими геймерами, які не женуться за ультимативною продуктивністю Xbox Series X і не хочуть переплачувати за дисковод і потужніше залізо. За задумом Microsoft Series S дозволяє запускати ті ж ігри, що й старша модель Series X, але не в такій високій роздільній здатності. Таким чином Microsoft провернули той самий трюк, що і Sony, коли поділила четверте покоління на звичайні моделі та консолі серії Pro.
На думку більшості геймерів оптимальним варіантом для Series S є роздільна здатність 1080p/1440p з частотою оновлення від 60 до 120 Гц. Одна з ключових особливостей Series S - це швидкий і ефективний SSD на 512 ГБ, який дозволяє іграм завантажуватися в кілька разів швидше, ніж на попередніх ігрових консолях. SSD суттєво покращує досвід гри, дозволяючи гравцям швидко перемикатися між запущеними іграми або внутрішньоігровими сценами без тривалого очікування завантаження.
Як і старша модель, Series S підтримує всі технічні напрацювання нового покоління, включаючи трасування променів, віртуальний об'ємний звук, швидке завантаження ігор, підтримку HDR та обмежену зворотну сумісність із іграми минулих років. Вишенькою на торті є сервіс GamePass, який за символічну щомісячну передплату дає доступ до величезної бібліотеки ігор від самої Microsoft та її партнерів. Для зовнішніх підключень передбачено три порти USB 3.2 gen1, три HDMI версії 2.1, LAN-порт та бездротовий приймач з Wi-Fi 5. Ігри можна завантажувати виключно з хмари, дисководу тут немає. У комплекті з консоллю йде фірмовий геймпад та ключ для одного з ігрових блокбастерів у бібліотеці Xbox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Усі ціни 73 →Microsoft Xbox Series S 512 Gb + Fortnite + Rocket League + FallGuys | 11 250 грн. |
Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512 GB Fortnite Rocke | 11 340 грн. |
Ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB + Fortnite + Rocket League | 12 200 грн. |
Игровая приставка Microsoft Xbox Series S 512GB + Fortnite + Rocket League | 12 087 грн. |
Microsoft Xbox Series S 512 GB + Fortnite + Rocket League + FallGuys | 11 290 грн. |
0 1 2 16 |
За рік користування все ок! Тиха, не дорога! Платний онлайн, кросплей, fsr милувати картинку краще без нього було на xbox one! den: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Купивши консоль майже три місяці тому, і власне користуюсь усю цю годину. Як на першу приставку Xbox SS, це дуже хороший вибір. По підписці GamePass доступно більше 500 ігор, грати не переграти)) Малі розміри консолі, є можливість грати в 2к, величезна кількість ігор, як старих так і нових Єдиний недолік це пам'ять, доступно лише 320 гб, коли відносно нові ігри важать близько 80-100 гб, проте швидкий інтернет частично вирішує цю проблему. Видалив - скачав нові) whiteman: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB кілька місяців |
Купував сину як першу приставку. До того остання приставка була в 90х, тому консольний геймінг за багато поколінь пройшов повз, але всі ці роки зі мною завжди були комп'ютери різної потужності. І після S-ки я зрозумів у чому консолі рулювати: зручність гри в деякі жанри, майже повна відсутність технічних проблем, доступність. Я все ще гратиму на ПК, бо жодна консоль не дасть такого візуалу як на гарному ПК, але якщо хочеться дешево і круто - S-ка гарний варіант. Тим більше є Gamepass * Ціна!!!
* Gamepass * Можливість грати у найсвіжіші релізи та ігри з 360 * Мало пам'яті
* Під телевізори 4К навіть не розглядайте * Відсутність офіційної підтримки Константин Катарский: користуюся Microsoft Xbox Series S 512GB більше року |
Модификації Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Ціни на Microsoft Xbox Series S 512GB + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series S 512GB | від 10 085 грн. | 137 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Gamepad | від 12 849 грн. | 14 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512 GB + Gamepad + Game | від 11 399 грн. | 11 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game | від 11 012 грн. | 73 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Headset | від 19 967 грн. | 1 пропозиція | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB | від 13 500 грн. | 67 пропозицій | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Gamepad | від 16 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Game | від 16 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Headset | від 17 999 грн. | 1 пропозиція |