Мотошина Mitas H-02 4 -19 71P
![]() | Очікується у продажу Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина ("): 4; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: P; |
Mitas H-02 4 -19 71P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas H-02 4 -19 71P
| Ціни на Mitas H-02 4 -19 71P |
|---|---|---|---|---|
| Mitas H-02 2.5 -19 41L | від 1 855 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-02 2.5 R19 41L | від 3 144 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-02 3 -19 57P | від 2 526 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-02 3 R19 57P | від 3 128 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas H-02 3.5 -19 63P | від 2 684 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas H-02 3.5 R19 63P | від 3 376 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas H-02 4 R19 71P | від 3 316 грн. | 9 пропозицій | ||