Кермо MOZA Racing R3 Racing Wheel and Pedals for PC
![]() |
MOZA Racing R3 Racing Wheel and Pedals for PC силовий зворотний зв'язок |
|
Стартовий набір для тих, хто хоче спробувати прямий привід в гоночних симуляторах, не виходячи за межі початкового бюджету. База видає піковий крутний момент 3,9 Нм, а завдяки прямому приводу без ременів та шестерень зворотний зв'язок стає відчутним , значно перевершуючи за інформативністю ремінні системи з аналогічним номінальним зусиллям. Корпус бази виконаний в незвичайному X-подібному дизайні з авіаційного алюмінію — така конструкція поєднує єдиний моторний блок з ефективним пасивним охолодженням, а інженери MOZA заявляють про мінімальний рівень пульсацій.
Енкодер з роздільною здатністю 15 біт і частота опитування 1000 Гц забезпечують точне і точне відстеження положення керма . Обід оснащений нековзкими ISF PU-накладками та алюмінієвим ободом з фірмовим швидкознімним кріпленням , що в перспективі дозволяє замінити штатний кермо на будь-який інший з екосистеми MOZA. Кермо MOZA Racing R3 Racing Wheel and Pedals for PC комплектується двопедальним блоком SR-P Lite з високоміцної сталі з датчиками Холла та регульованою відстанню між педалями. Кріплення до столу — штатними затискачами, живлення бази — від мережі. Сумісність — ПК на Windows, а список підтримуваних ігор охоплює всі основні гоночні симулятори від Assetto Corsa до Forza Horizon 5 .
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOZA Racing 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOZA Racing.
Купити MOZA Racing R3 Racing Wheel and Pedals for PC
Усі ціни 42 →Комплект (кермо, педалі) MOZA Racing R3 Racing Bundle for PC (RS074) | 17 599 грн. |
| 17 999 грн. |
Кермо і педалі MOZA Racing R3 Racing Bundle for PC (RS074) RS074 | 17 999 грн. |
MOZA Racing RS074Moza | 17 063 грн. | ![]() |
| 17 999 грн. |