Кермо ThrustMaster T248X
Відео 11Фото 4 |
ThrustMaster T248X |
|
Висококласний гоночний комплект, що складається з керма та педалей із системою зворотного зв'язку Force Feedback, фірмовими магнітними механізмами перемикачів та повноцінним LED-екраном. За своїм оснащенням та позиціонуванням є апгрейдом системи T128X, з таким же візуальним оформленням, але великою кількістю педалей і кориснішим екраном. Якщо T128X був оснащений простими LED-індикаторами, в T248X використовується монохромний екран, який може виводити 2 десятки різних параметрів: від кількості оборотом в хвилину і передавального числа до кращого часу проходження кола і загального часу заїзду.
Фірмова система Hybrid Drive з ремінним приводом підтримує три типи зворотного опору: класичний, розширений (для кращого контролю при заметах) і посилений ефект зворотного зв'язку, що дозволяє передавати всі фізичні відчуття під час гонки, коли спорткар випадково заскакує на бордюр або вилітає з треку. Підрульові магнітні перемикачі базуються на фірмовій безконтактній системі магнітів H.E.A.R.T, яка забезпечує надшвидку зміну передач (час відгуку 30 мс) з чітким клацанням, що допомагає уникнути помилок під час заїзду.
Педальний блок (газ, зчеплення, гальмо), що йде в комплекті, побудований з використанням довговічного магнітного механізму і підтримує 4 різних режими натискання педалі гальма. Органи управління кермом оформлені в звичному для даної серії стилі: зліва розташовуються 4-позиційний D-pad, праворуч 4 основних кнопки управління, що дублюють геймпад, в центрі керма знаходяться функціональні клавіші, а з боків перемикачі та аналоги курків. Виробник обіцяє повну сумісність із більшістю популярних гоночних симуляторів, випущених на платформах ПК та Xbox за останні роки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Купити ThrustMaster T248X
Усі ціни 40 →Аксесуар для приставки ThrustMaster T248X PC/XBOX series S | X / Xbox One | 14 183 грн. |
Аксессуар для приставок ThrustMaster T248X PC/XBOX series S|X /Xbox One T2 | 13 930 грн. |
Thrustmaster T248X Black (4460182) | 10 999 грн. |
Кермо і педалі Thrustmaster для PC/XBOX series S|X /Xbox One T248X (446018 | 20 399 грн. |
Кермо та педалі THRUSTMASTER для PC/XBOX series S|X /Xbox One T248X (44601 | 20 399 грн. |