Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   NEON

Теплова гармата NEON TV-7.5

Фото - Теплова гармата NEON TV-7.5
Відео 1Фото 8
NEON TV-7.5
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
7.5 кВт
Макс. площа обігріву
75 м²
Напруга живлення
1ф/3ф (230 / 400 В)
Нагрівальний елемент
ТЕН
Продуктивність
1030 м³/год
Регулювання потужності
ступінчасте
2.5 / 5 / 7.5 кВт
Функції
термостат
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Габарити (ШхВхГ)
360x600x600 мм
Вага
13 кг
Офіційний сайт
neon-tm.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEON 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEON.

Купити NEON TV-7.5

Теплова гармата електрична Neon ТВ 7,5 кВт 220/380В (TB17348) TB17348

Теплова гармата електрична Neon ТВ 7,5 кВт 220/380В (TB17348) рекомендуємо вам підібрати та замовити від бренду Neon у каталог інтернет магазину обладнання для опалення Теплорадість Наші співробітники допоможуть Вам вигідні товари напишіть на email або наберіть (067) 478-51-55. Також, ви можете знайти електричні гармати від найкращих брендів - у на... щешому магазині. Якщо у вас виникли питання за цим товаром Теплова гармата електрична Neon ТВ 7,5 кВт 220/380В (TB17348) запитайте необхідну інформацію у нас. Інтернет каталог Теплорадість привезе покупцям у регіонах: Камʼянське, Луцьк, Вінниця та у будь-який регіон України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
10 792 грн.

Neon Neon ТВ-7,5 кВт 220/380В с регулировкой температуры (TB17348)

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 360 грн.

Теплова пушка Neon ТВ 7,5 кВт (тепловентилятор)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Climate Star З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 359 грн.

Динаміка цін на NEON TV-7.5

Модификації NEON TV-7.5

Ціни на NEON TV-7.5
NEON TV-7.5 від 10 792 грн.3 пропозиції
NEON TV-12 від 13 008 грн.2 пропозиції
NEON TV-15 від 13 767 грн.3 пропозиції
NEON TV-18 від 15 225 грн.2 пропозиції
NEON TV-22.5 від 17 063 грн.2 пропозиції
Відеоогляди