Теплова гармата Termia AO EVO 24.0/1.3 TP
Termia AO EVO 24.0/1.3 TP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia AO EVO 24.0/1.3 TP
Усі ціни 9 →Термия Термия АО ЭВО 24,0/1,3 (400 В) ТП К | 12 378 грн. |
Тепловая пушка ТЕРМІЯ АО ЭВО 24,0/1,3 (400 В) ТП К (6271) | 11 172 грн. |
ТЕРМІЯ АО ЭВО 24,0/1,3 (3*400В) ТП К | 9 830 грн. |
Тепловентилятор промышленный "Термія" АО ЭВО 24,0/1,3 (3*400В) ТП К УХЛ 3. | 12 378 грн. |
Тепловая пушка Термия АО ЭВО 24,0/1,3 (3*400В) ТП К | 10 199 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Termia AO EVO 24.0/1.3 TP
Ціни на Termia AO EVO 24.0/1.3 TP |
---|---|---|---|---|
Termia AO EVO 12.0/0.8 TP | від 7 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Termia AO EVO 15.0/1.0 TP | від 8 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Termia AO EVO 18.0/1.1 TP | від 8 296 грн. | 11 пропозицій | ||
Termia AO EVO 24.0/1.3 TP | від 9 780 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →