Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   OasisPro

Фільтр для води OasisPro BSL03-RO-75

Фото - Фільтр для води OasisPro BSL03-RO-75
Фото 6
OasisPro BSL03-RO-75
Основне
Типпід мийку
Зворотний осмос
Призначеннядля холодної води
Характеристики очищення
Ступенів очищення5
Відсікання забруднень10 мк
Швидкість фільтрації12 л/хв
Ресурс4 тис. л
Види фільтраціїмеханічні домішки
органічні домішки
пом'якшення (накип)
хлор
залізо
важкі метали
пестициди
нітрати
кадмій
нафтопродукти
Підключення та картриджі
Діаметр з'єднання½"
Мін. робочий тиск3 атм
Макс. робочий тиск6 атм
Макс. робоча температура30 °C
Типорозмір картриджів10SL (10"x2.5")
Змінні картриджіРР-10, GAC-10-LN, СТО-10, Filmtec 75G
Додатково
Бак10 л
Манометр
Насос (помпа)
Кран
Габарити43.5x35x18 см
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OasisPro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OasisPro.
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити OasisPro BSL03-RO-75

Усі ціни 15 →

OasisPro OasisPro BSL03-RO-75 насос + пласт. бак

OasisPro BSL03-RO-75 насос + пласт. бак - фильтр для воды, который качественно очистит жидкость от разных загрязнений. Процес... щес очистки состоит из нескольких этапов, благодаря чему пользователи получают максимальную эффективность и желаемый результат. Купить фильтр для воды OasisPro BSL03-RO-75 насос
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 667 грн.

OasisPRO Система зворотного осмосу OasisPro, насос + ПЛАСТ. бак, BSL03-RO-75

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 968 грн.

Фільтр зворотного осмосу OASISPRO BSL03-RO-75 п'ятиступенева з помпою 000022839 gz-000022839

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Система зворотного осмосу OasisPro BSL03-RO-75 насос

Системи очищення води за принципом зворотного осмосу є найбільш прогресивними, складними та ефективними фільтрами очищення... щеводи для побутових цілей. Ключовий елемент зворотноосмотичної системи – напівпроникну мембрану. Завдяки наявності такого бар'єру з води видаляються розчинені неорганічні та органічні сполуки, а також важкі метали, солі жорсткості, усі бактерії та
Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Система зворотного осмосу OasisPro з насосом, BSL03-RO-75

Bitovoy.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
7 969 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на OasisPro BSL03-RO-75