Фільтр для води Aqualine RO-5
Відео 2 |
Aqualine RO-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqualine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqualine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqualine RO-5
Усі ціни 16 →Aqualine Aqualine RO-5 MT18 | 8 349 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Aqualine RO-5 | 8 348 грн. |
Aqualine RO-5 Обратный осмос Код:5656250 | 8 349 грн. |
Фильтр обратного осмоса Aqualine RO-5 | 8 349 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Aqualine RO-5 MT18 | 8 349 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Комплект змінних фільтрів:
- 1-я ступінь — механічна очистка до 5 мкм
- 2-я ступінь — гранульоване активоване вугілля
- 3-я ступінь — механічна очистка до 1 мкм
- 4-я ступінь — зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — вугільний постфільтр
РекомендуємоПорівняти в таблиці →