Навушники
OneOdio Pro 50
![]() |
OneOdio Pro 50 |
|
|
Hi-Res Audio сертифікація.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OneOdio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OneOdio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OneOdio Pro 50
Усі ціни 87 →Гарнітура OneOdio Pro 50, 3,5мм/6,35мм, Grey Pro 50 Grey | 2 649 грн. |
| 2 099 грн. | ![]() |
Накладні навушники OneOdio Pro 50 Gray | 1 989 грн. | ![]() |
Навушники OneOdio Pro 50 Grey | 1 999 грн. | ![]() |
Навушники OneOdio Pro 50 3,5мм/6,35мм Black (Pro 50 Black) Pro 50 Black | 2 099 грн. |
ще 20 пропозицій
За своєю ціною дуже гарний варіант для покупки. Я вже звик до такої якості звуку і переслухав багато вух від інших виробників цей звук за якістю, як на мене, найкращий у своєму класі. - Якість звуку
- Ціна - Якість амбушур - З'ємний кабель При довгому носінні тиснути на вуха, трохи невеликі амбушури, хотілося б трохи більші |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →