Навушники
OneOdio Monitor 60
![]() |
OneOdio Monitor 60 |
|
|
Три кабелі у комплекті. Hi-Res сертифікація.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OneOdio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OneOdio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OneOdio Monitor 60
Усі ціни 81 →Гарнітура OneOdio Monitor 60, 3,5мм/6,35мм Black Monitor 60 Black | 5 729 грн. |
| 4 199 грн. | ![]() |
Накладні навушники OneOdio Monitor 60 Black | 4 409 грн. | ![]() |
Навушники OneOdio Monitor 60 Misty Blue | 4 499 грн. | ![]() |
| 4 299 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →