Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Фени й прилади для укладання   /   Original Best Buy

Фен Original Best Buy Dreox

Фото - Фен Original Best Buy Dreox
Фото 3
Original Best Buy Dreox
Колір
Тип пристрою
фен
Потужність
2000 Вт
Режими потужності
2
Температурні режими
3
Холодне повітря
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
концентратор
Петля для підвішування
Довжина кабелю
2.8 м
Вага
540 г
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Original Best Buy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Original Best Buy.

Купити Original Best Buy Dreox

Фен для волосся, червоний - Original Best Buy Dreox 2000W AC (600405-27237182)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopBaby24 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 391 грн.

Фен для волосся, червоний - Original Best Buy Mini Dreox 1100W* (1050340-27072526)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopBaby24 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 463 грн.

Фен для волосся, червоний - Original Best Buy Mini Dreox 1100W (600417-27069987)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ShopBaby24 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 613 грн.

Динаміка цін на Original Best Buy Dreox