Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Polaris

Блендер Polaris PTB 1801G нержавіюча сталь

Фото - Міксер Polaris PTB 1801G нержавіюча сталь
Фото 5
Polaris PTB 1801G
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер / 6 лез /
Основна чаша
1.5 л
Потужність
1800 Вт
Плавне регулювання швидкості
Імпульсний режим
Передустановлені програми
смузі
колка льоду
Ємності
основна чаша
млинок (для кави)
Шейкер (дорожня чаша)
1 шт.
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
скло
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.

Купити Polaris PTB 1801G нержавіюча сталь

Блендер POLARIS PTB 1801G 024186

Офіційний партнер Polaris
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 399 грн.

Polaris PTB 1801G Металік

Блендер Polaris PTB 1801G Металік - це пристрій для поціновувачів якості та швидкості у приготуванні кулінарних витворів. Зав... щедяки вражаючій потужності 1800 Вт і інноваційній технології 6 PRO EXPERT, цей блендер справляється зі своїм завданням легко та швидко, забезпечуючи ідеальну текстуру для вашого улюбленого напою чи страви. Шість гострих ножів, розташованих у трьох площинах, дозволяють змішувати інгредієнти вдвічі швидше порівняно зі стандартними моделями, а плавне регулювання швидкості дає змогу ідеально налаштувати процес під ваші вимоги. Корпус зі скла та металу у вишуканому сріблястому відтінку не тільки надає витонченого вигляду, але й забезпечує міцність і довговічність. Завдяки місткому глечику з високоміцного скла об’ємом 2 л, з корисною ємністю 1,5 л, ви з легкістю приготуєте як порції для великої родини, так і смаколики під час вечірок. Блендер оснащений важливими функціями захисту від увімкнення без чаші та захисту двигуна від перегріву, що гарантує безпеку використання. Особливістю Polaris PTB 1801G є міні-подрібнювач об’ємом 200 мл, який стане незамінним у приготуванні невеликих порцій соусів чи подрібленні горіхів. Для обробки більших об’ємів продуктів використовується велика чаша на 1500 мл. Завдяки імпульсному режиму, який додає додаткової потужності, ви зможете легко впоратися навіть з твердими інгредієнтами. Потрійний вибір швидкостей задовольнить найсміливіші кулінарні експерименти, а нековзні ніжки гарантують стійкість пристрою на робочій поверхні. Практичний дизайн з знімним ножем значно полегшує процес очищення, та дозволяє з легкістю доглядати за пристроєм. Дві спеціальні автопрограми для приготування смузі та подрібнення льоду роблять цей блендер універсальним інструментом для створення освіжних напоїв протягом усього року. Вага пристрою складає 4,6 кг, додаючи йому стійкості та надійності під час інтенсивного використання. Якщо ви шукаєте поєднання естетики та функціональності, Polaris PTB 1801G Металік - ваш ідеальний вибір. З цим блендером ви з легкістю та задоволенням реалізуєте всі ваші кулінарні задуми, від простих смузі до складних супів-пюре, радіючи простоті й надійності управління, що стане справжнім помічником у будь-якій кухонній справі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 421 грн.

Блендер Polaris PTB 1801G стаціонарний металік (24186)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 439 грн.

Блендер Polaris PTB 1801G Metallic PTB 1801G Металік

Блендер стаціонарний 1800 Вт (скляна чаша, сріблястий колір) — потужний та універсальний помічник на кухні, який поєднує висо... щеку ефективність, сучасний дизайн і продуману функціональність. Ідеально підходить для приготування смузі, коктейлів, крем-супів, соусів, дитячого харчування, а також для колки льоду та приготування сорбетів. Завдяки потужному двигуну 1800 Вт блендер легко подрібнює навіть тверді інгредієнти, а плавне регулювання швидкості дозволяє точно контролювати консистенцію страви. Для інтенсивного змішування передбачено імпульсний режим, що забезпечує максимальну потужність у короткі проміжки часу. Основна скляна чаша об’ємом 2 літри міцна, термостійка та легко миється. Вона оснащена кришкою з отвором для додавання інгредієнтів під час роботи. У комплекті також є міні-подрібнювач (200 мл) для спецій, горіхів або кавових зерен, а також дорожня пляшка з кришкою, щоб брати улюблені напої із собою. Для безпеки пристрій має захист від увімкнення без чаші та захист двигуна від перегріву. Знімний ніж з нержавіючої сталі забезпечує тривалу експлуатацію та просте очищення.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Бойлер Polaris PTB 1801G

Маркетплейс: Rozetka.ua  Barberry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 155 грн.

Динаміка цін на Polaris PTB 1801G нержавіюча сталь

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна