Каталог   /   Инструмент и садовая техника   /   Сад, огород и полив   /   Опрыскиватели   /   Prosperplast

Опрыскиватель Prosperplast Spry

Фото - Опрыскиватель Prosperplast Spry
Prosperplast Spry
Тип
рычажный
Конструкция
ручной
Объем
1.2 л
Дата добавления на E-Katalog
май 2018
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Prosperplast 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Prosperplast.

Купить Prosperplast Spry

Все цены 7 →

Обприскувач ручний Prosperplast Spry 0.6 л зелений (ISO06-623U) ISO06-623U

Бренд: Prosperplast; Додатково: Ручний обприскувач Spry ідеально підходить для використання вдома, саду, на балконі або терас... ещеі. Міцний та надійний.; Функція повітродувки: Ні; Функція туману: Ні; Гарантія: 12 місяців; Конструкція: Кистьовий; Країна реєстрації бренду: Польща; Країна виробництва: Китай; Матеріал бака: Пластик; Матеріал помпи: Пластик; Механізм подачі води: Пульверизаторний; Нагнітальний насос: Ні; Наплечний ремінь: Ні; Об'єм баку, л: 0.6; Препарати що розпилюються: Рідкі препарати; Радіус розпилення по горизонталі: 1; Регулювання напору: Ні; Режими подачі водяного напору: Розпилення; Розмір, см: 21.5х10х10; Телескопічна штанга: Ні
Leroymerlin.uaС нами 2 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
179 грн.

Обприскувач Prosperplast Spry, в асортименті, 0.6 л

MAUDAUС нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
224 грн.

Обприскувач SPRY 1,2 л Prosperplast

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТВОЯ ДОМІВКА С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
254 грн.

Обприскувач ручний Prosperplast Spry 1.2 л антрацит (ISO12-S433) ISO12-S433

Бренд: Prosperplast; Додатково: Ручний обприскувач Spry ідеально підходить для використання вдома, саду, на балконі або терас... ещеі. Міцний та надійний.; Функція повітродувки: Ні; Функція туману: Ні; Гарантія: 12 місяців; Конструкція: Кистьовий; Країна реєстрації бренду: Польща; Країна виробництва: Китай; Матеріал бака: Пластик; Матеріал помпи: Пластик; Механізм подачі води: Пульверизаторний; Нагнітальний насос: Ні; Наплечний ремінь: Ні; Об'єм баку, л: 1.2; Препарати що розпилюються: Рідкі препарати; Радіус розпилення по горизонталі: 1; Регулювання напору: Ні; Режими подачі водяного напору: Розпилення; Розмір, см: 24.5х12х12; Телескопічна штанга: Ні
Leroymerlin.uaС нами 2 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
159 грн.

Обприскувач ручний Prosperplast Spry 1.2 л зелений (ISO12-623U) ISO12-623U

Бренд: Prosperplast; Додатково: Ручний обприскувач Spry ідеально підходить для використання вдома, саду, на балконі або терас... ещеі. Міцний та надійний.; Функція повітродувки: Ні; Функція туману: Ні; Гарантія: 12 місяців; Конструкція: Кистьовий; Країна реєстрації бренду: Польща; Країна виробництва: Китай; Матеріал бака: Пластик; Матеріал помпи: Пластик; Механізм подачі води: Пульверизаторний; Нагнітальний насос: Ні; Наплечний ремінь: Ні; Об'єм баку, л: 1.2; Препарати що розпилюються: Рідкі препарати; Радіус розпилення по горизонталі: 1; Регулювання напору: Ні; Режими подачі водяного напору: Розпилення; Розмір, см: 24.5х12х12; Телескопічна штанга: Ні
Leroymerlin.uaС нами 2 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
192 грн.

Обприскувач ручний Prosperplast Spry 0.6 л антрацит (ISO06-S433) ISO06-S433

Бренд: Prosperplast; Додатково: Ручний обприскувач Spry ідеально підходить для використання вдома, саду, на балконі або терас... ещеі. Міцний та надійний.; Функція повітродувки: Ні; Функція туману: Ні; Гарантія: 12 місяців; Конструкція: Кистьовий; Країна реєстрації бренду: Польща; Країна виробництва: Китай; Матеріал бака: Пластик; Матеріал помпи: Пластик; Механізм подачі води: Пульверизаторний; Нагнітальний насос: Ні; Наплечний ремінь: Ні; Об'єм баку, л: 0.6; Препарати що розпилюються: Рідкі препарати; Радіус розпилення по горизонталі: 1; Регулювання напору: Ні; Режими подачі водяного напору: Розпилення; Розмір, см: 21.5х10х10; Телескопічна штанга: Ні
Leroymerlin.uaС нами 2 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
140 грн.

Обприскувач Prosperplast Spry, в асортименті, 1.2 л

MAUDAUС нами 2 года
(Киев)
Пожаловаться
280 грн.

Динамика цен на Prosperplast Spry