Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Охолодження і клімат   /   Вентилятори   /   Rainberg

Вентилятор Rainberg RB-1602

Фото - Вентилятор Rainberg RB-1602
Rainberg RB-1602
Колір
Тип
підлоговий на ніжці
Механізм
осьовий
Споживана потужність
60 Вт
Кількість швидкостей
3
Функції
поворотна система
регулювання висоти
регулювання нахилу
Діаметр
40 см
Кількість лопатей
4 шт.
Металева конструкція
Основа
диск
Габарити (ВхШхГ)
124x45x30 см
Габарити підставки (ШХГ)
30x30 см
Вага
4 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Rainberg RB-1602

Підлоговий вентилятор Ranberg RB 1602 60Вт сірий

Маркетплейс: Rozetka.ua  CoolBuys З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 019 грн.

Підлоговий вентилятор побутовий Rainberg RB-1602 із захисними ґратами, 3 швидкості 4 лопасті металевий 60 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 699 грн.

Підлоговий вентилятор Rainberg RB-1602 з металевим корпусом та регульованим кутом нахилу 40 см, 60 Вт, 3 швидкості

Маркетплейс: Rozetka.ua  Skoobert З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Підлоговий вентилятор електричний Ranberg RB 1602 3 швидкості 40 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  ГрупОн З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 468 грн.

Підлоговий металевий вентилятор Ranberg RB 1602 Потужний тихий побутовий кімнатний вентилятор для дому дачі офісу із захисни

Маркетплейс: Rozetka.ua  Strawberry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 745 грн.