Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rotalla

Літня шина Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Фото - Шини Rotalla RU01 255/40 R19 100Y
Відео 1Фото 2
Виберіть розмір шин
Rotalla RU01 255/40 R19 100Y
255/40 R19
100
W
255/40 R19
100
Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
100
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
69 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotalla 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotalla.

Купити Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Бренд - Rotalla;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Посилення - XL;Профіль - 40;Ширина - 255;Діаметр - 19;Індекс навантаження - 100;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 619 грн.

Rotalla RU01 Setula S-Pace (255/40R19 100Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 258 грн.

Літня шина Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 896 грн.

Динаміка цін на Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Модификації Rotalla RU01 255/40 R19 100Y

Ціни на Rotalla RU01 255/40 R19 100Y
Rotalla RU01 255/40 R19 100W від 6 698 грн.3 пропозиції
Rotalla RU01 255/40 R19 100Y від 4 258 грн.3 пропозиції
Відеоогляди